Elizabeth Yakalık

Arkadaşlar dün erkek kedimi kısırlaştırdım bugün uyanına yakalığını çıkardığını fark ettim ve yalıyordu operasyon bölgesini tekrar takamıyorumda taktırmıyor asla bir şey olur mu?

2 CEVAP

muratt_dgn

takılan yakalıklar kedileri rahatsız eder ve strese girer.Operasyon bölgesini yalaması dikişlerin açılmasına sebebiyet verir yakalık takamıyosanız yakalığa alternatif bir ürün var diye biliyorum netten bakabilirsiniz

Merhaba, ben de daha yeni aynı sorunu yaşadım. Dişi kedim başlığını çıkartabildiği için veteriner ona korse kıyafeti verdi, bildiğiniz kıyafet gibi ve on gün boyunca onunla durdu, çıkartamadı. Size de korse kıyafetlerden tavsiye ederim, petshoplarda var mı bilmiyorum ancak internette ve veterinerlerde bulabilirsiniz.