Kedisine Bozita Kısır Geyikli Mama Kullanan Var Mı Aranızda? Kedinizin Dışkılaması Nasıl?

Kedime 2 aya yakındır bozita mama kullanıyorum. Öncesinde proplandan sanabelleye geçmiştim ancak iştahlı yemediği için bozita almıştım. Bu mamayı güzel yiyiyor ancak mama değişiminin en başından beri dışkılama süresi 30-41 saat arası değişiyor her gün. Yani uzadı dışkılama süresi ve dışkı miktarı orta derecede diyebilirim. İlk gelen kaka hafif sert ve koyu diğerleri normal yumuşaklık ve renkte. Sizde de bu durum yaşandı mı? Acaba kedimin yeni normali bu mu oldu? İştahı yerinde, ikinci kutu probiyotiğini de kullanıyor düzenli

4 CEVAP

Anonymus985465

10 kısır kedim Bozita Diet kısır kedi maması yiyor ve kumlarında her gün aynı saatlerde işlerini yapmış olduklarını görüyorum. Ancak bu kadar kalabalık nüfusta hangisinin ne zaman kakasını yaprığını bilmem mümkün değil

24 saatte bir mi yapıyorlar peki? Benim kedim 2 aydır 36-40 saatte bir yapıyor