Basur Mu Anal Kese Mi Nedir Bu

ozlemakcura

Arkadaşlar veteriner dün basur dedi fakat ben anal keseyi anlamam diye yüzeysel olarak basur demiş bugün de anal kese dedi internetten görsellere baktığımda basura daha çok benziyor daha önce bu görüntü ile karşılaşan oldu mu

1 CEVAP

natasha_nk

Merhabalar anal kesesi kızarmış gözüküyor ve basura benziyor anal kese böyle olmaz zaten veterineriniz de basur demiş fazla ilerlemeden vereceği fitil ve ilaçları kullanmanız eniyisi olur ama normal bir anal kese böyle değil İnsAllah hemen iyileşir veterinerinizden tedavisini hemen uygulayın ilerlemesin yavrucakta