Kedim Sürekli Tuvalete Çıkıyo

Siyahinsahibi

Brit Care Hypo-Allergenic Sindirim Sistemi Destekleyici Tahılsız Kısırlaştırılmış Kedi Maması kullanıyorum 2 haftadır son 4 günde kedim siyah gün içinde çok fazla kez tuvalete çıkıyor bu sorunu yaşıyan var mı

2 CEVAP

natasha_nk

Sindirim sistemi destekleyici mamalar içinde probiyotik maddeler taşır ve evet sık tuvalete çıkma ortaya çıkar bizler de probiyotik destekli yoğurtlar vb yediğimizde bizim de tuvalete çıkmamız kolaylaşır eğer ishal yada herhangi dışkısında sorun yoksa bir problem olmaz siz yinede veterinerinizle görüşün rahatsız oluyorsanız degisiklik yapabilirsiniz içindeki probiyotik ten dolayı tuvalete cikacaktir

Sivs

Bu mamayı kullananlarda sorun oluyor ishal gibi mamayı degıştırmeyı deneyiniz