1 Yasindaki Kedi Bana Alisirmi?

Ben bir kedi sahiplenmek istiyorum 14 aylik bana alisirmi. Evcil bir kedi ama yetiskin oldugu icin saldirma riski varmidir? Evde bebek ve cocuk var onlara saldirirmi?

5 CEVAP

emreovec

Kararkterine bağlı. Amcamlar 3 yaşında kediyi sokaktan sahiplendiler. Kedi çok sakin. Sadece sevdiriyor. Tırnak çıkartmıyor. Sana dokunmadan uyumak istemiyor. Biraz karakter meselesi bu. Biz alışır deriz alışmaz, alışmaz deriz alışır.

emreovec tamam anladim sagolun

Betuuull

1 yaşında kedi sahiplendik.Kedi çok hırçındı ilk eve geldiğinde falan hep koltukları falan tırmalıyodu ama bu olay 1 ay kadar falan sürdü suan gayet uslu koltuk falan tırmalamıyor.Bizi durup dururken tırmalamıyor ama bunlatırsan tırmıklıyor

Reyaura

Yavruyken getirdigim suan 5 aylik olan kedim çok hırçın. Sokaktan yetiskin olarak sahiplendigim kedi cok sakin biraz kedinizin karakterine bağlı .

Cevap verenle cooook tessekur ederim