Köpeğim Tuhaf Davranıyor

Betuuull

Köpeğimi dışarı çıkarıyorum. Sokakta yeri aşırı şekilde kokluyor ve bazen o yere yatıp yuvarlaniyor. Nedeni nedir acaba?

6 CEVAP

sekersoytolga

Köpeğiniz dişi ve kısırlaştırılmamış mı ?

Betuuull

Erkek ve kısırlaştırılmamış

sekersoytolga

Kaç aylık kaç yaşında

sekersoytolga

Çişini yapmasa bile bacağını kaldırıp sağa sola çişini yapıyomuş gibi hareketleri var mı

Betuuull

8 aylık.Çişini yaparken ayağını kaldırmıyor henüz. Öyle hareketleri de yok

sekersoytolga

Benim aklıma ilk gelen ergenliğe girişti. Ama diğer arkadaşlar cevaplarsa daha doğru Bilgi alabilirsin sanırım kusura bakma