Kısır Yavru Maması

latte9

7 aylık kedimi kısırlaştırmayı düşünüyoruz bi kaç gün sonraya .
Yavru kısırlaşmış kedi maması varmı bildiğiniz

4 CEVAP

Suraemir

Yok kısırlaştırılmış kedi maması olarak geçiyor hepsi

Anonymus985465

Henüz gelişme çağında olduğundan 1 yaşına kadar yavru kedi maması yedirebilirsiniz.
Bozita kitten olabilir

buketguven

Ben oğlumu kısırlaştırdığımda veterinerimiz virbac yavru kısırlaştırılmış mama verdi hediye olarak. Sanırım yavru kısırlaştırılmış sadece veterinerlerde satılıyor. Fakat içeriği çok güzel bir mama bulup onun kısırlaştırılmış mamasını alabilirsiniz nd somonlu kısır maması aldım benimde oğlum 7 aylık virbac maması bitince bir ay kadar sonrasında nd mama kullanacağım.

_iko_

Merhaba,
Ben de kedimi 7 aylıkken kısırlaştırdım şu an 9 aylık ve hill’s in kısırlaştırılmış yavru kediler için olan tavuklu mamasını veriyorum. Somonlusu da var. ( hill’s sterilised kitten)