Kedim Paspasima Çiş Kaka Yapıyor

Emrylmz06

Başlıktan da anlaşılacağı gibi tuvalet paspasına çişini ve kakasını yapmaya başladı. Tuvaleti daima tertemizdir bir kere işese hemen alırım. Stres depresyon vs demeyin çünkü bunun olacağı bir durum yok 8 yaşında kendisi ve bu bir kaç seferdir olmaya başladı. Şuan da kakasını yapmış 😖 Gerçekten bu durumdan çok bunaldım devamlı battaniye çarşaf koltuk halı paspas sil yıka usandım. Kızmıyorum kesinlikle asla bağırmam bile zaten suçlu suçlu bir köşede duruyor. Ne yapmam lazım 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

2 CEVAP

Susambaby

Yaptigi yerden kakayi alip kumuna koyun. Yaptigi yeri de deterjanla temizledikten sonra uzerinden beyaz sirkeyle silin en son. Kakaainin kokusunun oldugu yere gidecek kuma yapacaktır. Bazen kumu begnemedikleri d oluyor. Ama once bunu bir deneyin bakalim.

Bir kedi kolay kolay tuvaletini dışarı yapmaz, bunun sebebini araştırmanız lazım. Hasta olma ihtimali var, veterinerinize danışmalısınız. Eğer hasta değilse bir şey yüzünden tepki göstermek amacıyla yapıyor olabilir.