Arkadaşlar Anlayanlar Baksın Rica Ediyorm

miyav88

arkadaşlar bugün kedime çip taktırdım kuduz aşısını vs hallettim fakat şöyle bir durum var önceden kaybolan bir evcil hayvanım daha mevcut sokakta arasamda bulamamıştım onun üzerinden bana bir cezai yaptırım uygulanır mı çip taktırmadığım için çünkü kaçtı evden bulamadım birdaha cevaplarsanız sevinirim

2 CEVAP

hayır tabii ki. ama çipli olan kaybolursa haber vermek zorundasınız kaybolduğunu.

miyav88

@whereisthepo0p Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim, iyi geceler dilerim.