Sokak Kedileri İçin Severek Yiyecekleri Mama Önerisi

fcylan

Yılbaşından önce sokak kedileri için de mama almak istiyorum zam gelmeden. Fakat sokak kedilerimiz her mamayı severek yemiyorlar. Hatta bir tanesi sadece Mera mamayı yiyor. Ama bütçe olarak tahmin edersiniz çok zor oluyor. İndirimden bir kaç mama belirledik. Orta sınıf ve bütçemize uygun. Kullanan ve sokak kedileri kesin yiyor dediğiniz mama varsa yazarsanız çok sevinirim.
Bulduklarımız: LaVital, Obvia, Pro Choice, Reflex.

11 CEVAP

MasiMasal

Merhaba ben bonnie marka mama almıştım. Genelde trendlinea bayılıyorlar malum zamlardan sonra bütçem kısıtlı olduğu için bonnie aldım ve gayet severek yediler.

Minigimmm

yani bütçe ayırabilir misiniz o kadar bilemiyorum ama pro planın elegant maması somonlu, sanıyorum ki çook lezzetli bir mama ben kendi kendimin ilk kez bu kadar bir mamayı iştahla yediğini gördüm ama kısır olduğu için yemesi uygun değildi, 3 kglık paket sokaktaki canlara gitti bayıla bayıla yediler. nereye döküp koyduysam kokusunu alan geldi yedi bitirdi. Evine ma ma sitesi diger e-ticaret siteleri içinde en uygun olan site bu arada ordan alışveriş yapıyorum dilerseniz bakabilirsiniz.

salihaondag8

Lavital ve reflex ev kedime uzun süre olmasada iki ay kullandım severek yedi herhangi sağlık sorunu olmadı benimki kuzu etliyi daha çok sevdi ama reflexide görünce hiç reddetmeden yedi yani ikisinide alabilirsiniz bunlardan hariç en cok sevdiği bir tık pahalısı bunlardan felicia aslında fiyatları yakın onun içeriği güzel kaliteli uygun fiyatlı oda bence kedim tavuklu olanına çok bayıldı severek yedi herhnagi bir sağlık sorunu olmadı sizede öneririm yani bu üç mamayı bütçeniz çok yoksa uygun bütçeli güzel içerikli kaliteli mamalar en azından çok alt segment market mamalatimi vermektense sokak kedilerine bu onlar için daha iyi olacaktır ve bütçenizife zorlamaya aktır umarım inşallah severek yerler ve bir sıkıntı olmaz 🤗

salihaondag8

Çok düşük ararsaniz butcenizi zorlamak istemezseniz trendline pawpaw dr.sacchi bunlar da çok kötü değil idare eder sokak canları için ama çokta önermem çok sağlıklı mamalar değil ama severek yemislerdi benim sokak kedilerim bir ara bütçem çok kotuyken almak zorunda kaldığım mamalar ama önermem diğer üç mama daha iyi tabiki yine karar size kalmış ama hangisini karar verirseniz bizlerle paylaşırsanız sevinirim teşekkürler 🤗

Balimlilac

Trendline alıyorum ben severek yiyorlar.

Cennet29

Bonacibo, micho
Econature balıklı

Patikos

Dr. Sacchi'yi bizimkiler de yememişti. Ben obivan alıyorum son iki seferdir, hem çok sevdiler, hem de güzel kilo aldılar.

simbakedi

reflexi severek yemişlerdi denemiştim bir kere çok az ama bizimkiler econature falan da yiyor o yuzden sizin icin gecerli bir yanıt olur mu bilemem :D

fcylan

@MasiMasal yorumunuz için çok teşekkür ederim. tredline severek yediklerini öğrendiğim çok iyi oldu, zorda kalırsam marketten alırım artık.
@Minigimmm yorumunuz için çok teşekkür ederim. maalesef fiyatı beni zorlayabilir çünkü evdeki iki kedimin yanında sokaktaki 6 kedime de bakıyorum. Evdekiler ile ayırmak istemiyorum ama ev kedileri daha hassas olduğu için onlara biraz daha kalite kullanmam gerekiyor ve bu şartlarda çok zor oluyor :(
@salihaondag8 Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Şu anda elimdeki dr.sacchi'ydı onu çok sevmedikleri için yeni arayışlara girdim. Şu şartlarda 12kg lavital ve 15 kg pawpaw olmak üzere iki paket alacağız sanırım. Kışı en iyi şekilde atlarız umarım

fcylan

@Patikos obivan ve Lavital arasında kaldım. İçerikleri fena değil diye düşünüyorum en azından sokaktakilere. Bir orta bir de düşük segment mama gibi olsun istiyorum.
@simbakedi bir sokak kedimin mama tercihi mera, siz düşünüm nasıl seçici olduğunu :D ama mecbur alıştırmak zorundayız. Evdeki kediler için mera artık pahalı gelmeye başladı onlarda da ND ye geçeceğiz.

fcylan

@Patikos obivan ve Lavital arasında kaldım. İçerikleri fena değil diye düşünüyorum en azından sokaktakilere. Bir orta bir de düşük segment mama gibi olsun istiyorum.
@simbakedi bir sokak kedimin mama tercihi mera, siz düşünüm nasıl seçici olduğunu :D ama mecbur alıştırmak zorundayız. Evdeki kediler için mera artık pahalı gelmeye başladı onlarda da ND ye geçeceğiz.