Bahçede Bakılan Yavru Köpeği Pireden Korumak

Tomriskaan

Merhaba. Şu çok büyümeyen cinslerden 2 aylık köpek sahiplendim. Sağlık sorunu yok. Köy yerindeyim ve bahçede bakıyoruz. Yuvası sıcak. Yalnız dışarıda olacağı icin pirelerden nasıl korurum emin değilim. Ense damlaları ve ya diğer pire çözümleri dışarıda gezen köpek için de işe yarar mı acaba? Ya da başka çözümü var midir?

3 CEVAP

Anonymus985465

Fiproes dış parazit ense damlasını ayda bir uygulayabilirsiniz.
Ancak vete köpeğinizin tam kilosunu söylerseniz size köpeğinize uygun dozda damla verir

Siyamask

Vücudu ıslanmadığı sürece ense damlası özelliğini kaybetmiyor. Muhakkak klinikten temin edin.

Tomriskaan

Acaba ense damlası ile pire spreyinin içeriği aynı mi oluyor? Yoksa mutlaka damla mi bulmaliyim