Kedimin Irkı Ne Olabilir Acaba

ecetuqce

Annesi cymric babasını bilmiyorum :)

14 CEVAP

NehirC

Cymric lerin kuyruğu olmaz ama. Sizinkinin var mı? Babası tekir olabilir.

NehirC

@gurselcetinkol
Öyle bir kedi ırkı yok. ;)

yasement

Tekir gibi gorunuyor

zeynemila

Babası tekir olabilir.

1997ceylin

Maine coon gibi

Sahra_Duman

Aynı benim kedime benziyor aynı cinsler mi acaba

NehirC

Benim de aklıma maine coon geldi ama maine coon ların yüz şekli daha kaba oluyor. Ama sizinki kırma olduğu için yüzünün daha normal olması normal sanırım. Onun dışında tüyleri, büyüklüğü ve kulağı çok benziyor.

emreovec

main coon ya da norveç. Türkiye'de main coon zor ama ya. Bilemiyorum.

zeynemila

Main coon'da tekirin bir türevi. Zaten yüz yapısı benziyor. Bunun gibi çoğu ırk tekir ile başka bir cinsin çiftleşmesinden oluşuyor. Zaten tekir ile de benzerlikleri var.

kurdish panthera hocam bu 8000$ falan bu her yerde

ecetuqce

Sahiplendigim kişi babası tekir olmadığını söyledi ama hangi ırk olduğu konusunda kararsız veteriner de mein corn demişti:)

ecetuqce

Şuan 6 aylık yaşıtlarına gore baya uzun boyu

ecetuqce

Cymric kuyruksuz ırktır ama bazılarında kısa kuyruk olur annesinde yoktu kuyruk boyu normal :)

ecetuqce

Dediginiz gibi norveç kedisine de çok benziyor mein corn ya da norveç kedi kırması büyük olasılık:)