Kedim Islak Fip Damar Yolu Açılacak Fiyat

Lindaa1

Kedime yarın damar yolu açılacak sanırım serum takıcaklar ücret ne kadar bir bilginiz var mı aşılara çok harcama yaptım bu yüzden soruyorum.

1 CEVAP

Anonymus985465

Kesinlikle sizi üzmek istemem. Ancak ben yandım siz yanmayın.
Barınaktan veterinere götürdüğüm yavru kediye bağışıklık güçlendirici verildi. Ancak çok az yediğinden ve omuzuma çıkma dışında hiç hareket etmediğinden ayrıca göğsü şiş çok zayıf bir yavrucak olduğundan başka vete götürdüm.
Islak fip ve kansızlık teşhis edildi. Olağanüstü bir beceriyle o saçtan ince damar bulundu. Yavrum istemedi ve o haliyle elimi ısırabildi. Serumdan sonra evde çantadan çıkardığımda ayakta duramadı ve başı düştü. Havası alınmış bir bon gibiydi. Bir deri bir kemik. Ve kaybettim.
KANSIZLIK DURUMUNDA SERUM ÖLÜMCÜL OLUYOR. BÖYLE DURUMLARDA İKİ ÜÇ SAATTE BİR ÇOK DÜŞÜK DOZDA VE ÇOK KISA SÜRE DERİ ALTI SERUM VERİLİRMİŞ.
Aradan yıllar geçti. Güncel bilgi edinin ve ya hayvan hastanesine ya da veterinerlik fakültesine götürün.