Kediler İçin Oyuncak

Elfffff

Bebek kedi için evde yapabileceğim oyuncak öneriniz var mı?

5 CEVAP

Mischka

Valla her türlü șeyle oynayabilirler :) bizimki bir dönem o kadar oyuncak arasında bulașık süngerine takmıștı, mutfaktakini rahat bıraksın diye bir tane de ona almıștım oynasın diye. Hele süngeri bir poșetin içine koyup ağzını da bağladım mi onu parçalayıp poșetten çıkarana kadar uğrașıp duruyor. Aynı șeyi diğer oyuncaklarına da yapıyorum toplar, fareler vs. Buzdolabı poșetine bağlayıp atıyorum çıldırıyor :) belki sizinki de beğenir ve oynar.

dilex

Kucuk bi kutu ve kutuya acacagin yuvarlak bir delikle seyret neler oluo :)

Yün verin,top verin internetde de var bir göz at

Ssenaa51

Bi kağıdı buruşturup top yapabilirsiniz :) veya bi pon pon (yuvarlaklardan) bi ambalajın uçlarını kesip sopayla bağlayıp oynatabilirsinz (umarim anlatabildim :D) bizimkiler yumak la felan oynuyor :) basit sıradan oyuncakları seviyorlar :))

frankpug

Lastik top en eğlencelisi :)