Kedim Çişini Örtmüyor

elifvelokum

Merhaba dostlar, durum başlıkta yazdığı gibi vahim...

Kedim kakasını örtüyor ama çişini örtmüyor. Çiş yaptığı zaman hemen aceleyle tuvaletinden çıkıyor. Tuvaletimiz kapalı tuvalet ama çekinmeden 7-8 aydır kullanıyor yani ondan dolayı olduğunu düşünmüyorum. Tuvaletini temiz tutuyorum, kumumuzu da değiştirmedik; hafif kokulu, ince taneli bir kum. Bu ay başladı böyle yapmaya daha önce hiç böyle bir sorunumuz yoktu, durup dururken neden böyle oldu hiç bilmiyorum. Bir fikri olan ya da yaşayan var mı? Şimdiden teşekkürler, iyi günler dilerim.

3 CEVAP

Catmom777

Erkekse iz birakiyor olabilir

Catmom777

Erkekse iz birakiyor olabilir

elifvelokum

evet ben de öyle düşünüyordum... çişini kapatmadığını fark ettiğim zamanlarda alıp tuvaletin önüne tekrar götürdüğümde kapatıyor