Kedim Korkup Nutku Tutuldu Dona Kaldı

Fistik23

Bundan bir kaç gün önce deprem oldu 5.9 şiddettinde kedim olduğu yerde dona kaldı nutku tutuldu tüyleri kapardı gözbebekleri büyüdü olduğu yere pustu o günden sonra hırçınlaştı biraz deli gibi koşuyor evin içinde hiç rahat durmuyor yanımıza fazla yaklaşmıyor eskisi gibi

5 CEVAP

Fistik23

Bide bana hiç tıslamadı ama kardeşime tıslıyormuş öyle diyor ben hiç görmedim tısladıgını

Sezgek

O an korkması normal ama devam etmesi ilginç olmuş çok fazla darlamayın kendi haline bırakın o istemediği sürece sevmeye çakışmayın düzelecektir bence şu anda bulunduğu ortamın güvensiz bir yer olduğunu düşünüyor olabilir

huqi

Benim de kedim en son ki deprem de aynı tepkileri verdi, kendi halinde bırakmanız en iyisi üstüne gitmeyin. Kedim sürekli dolabın içinde saklanıyordu akşama doğru mamayı dolabın içine koydum yemedi elimle verdim 2. Gün kendisi çıktı ama yine de ayak seslerimizden bile korkuyordu zamanla düzeldi her depremde aynısı oluyor çok korkuyor :(

huqi

Benim de kedim en son ki deprem de aynı tepkileri verdi, kendi halinde bırakmanız en iyisi üstüne gitmeyin. Kedim sürekli dolabın içinde saklanıyordu akşama doğru mamayı dolabın içine koydum yemedi elimle verdim 2. Gün kendisi çıktı ama yine de ayak seslerimizden bile korkuyordu zamanla düzeldi her depremde aynısı oluyor çok korkuyor :(

Fistik23

Üstüne gitmiyoruz zaten hangi odaya geçsem yanıma geliyor takip ediyor ama yaklaşmadan kaçıyor