Kedim Hangi Irk

EnesErdem

Kedimi Normalde scootish straight olarak aldım veterinere gittim oda tam belirleyemedi çipe british yazdı sizce ney? aldığımız kişi Baba Britsh longhair cy 11 secereli Annesi Golden point demişti,bunu veterinere söylemeyi unuttum sizce ırkı ney?

4 CEVAP

Sezgek

Aldığınız kişiye çok güvenmeyin derim Türkiye de saf ırk bulmak imkansıza yakın hangi cins ellerine geçerse onla çiftleştiriyorlar damızlık mantığı kafalarına göre bu Scottish bu british diyorlar bence british Scottish kırması gibi duruyor özellikle Scottish lerin genetik kalıtımsal hastalıkları oluyor o yüzden baştan önleminiz aşıp gerekli takviyeleri alırsanız iyi olur tütü kadar ömrü olsun yavrunun

KimJeongguk

Baba secereli ama anne değilse cinsi Scottish Straight Lynx Point.

Zxhrlast0x

Scottish straight bence

EnesErdem

Teşekkür ederim