Kedi Kuş Balık

Ethem456

Anket

Kedi
(14 oy)
Kuş
(2 oy)
Balık
(5 oy)
Toplam (21 oy)

Hangisini beslemek evde daha iyi olur

16 CEVAP

Friolero

Yaşın kaç bilmiyorum ama ben de ufakken köpek istiyorum diye ağlardım. Sonra bi şekilde bizimkileri ikna ettim. Aldılar bana köpek. Ben tabi küçüğüm o zamanlar bakamadım köpeğe. Ailem de bakamadı. Başkasına sahiplendirdik. Bizden güzel baktılar ama yazık oldu o yavruya.

Şimdi bir hayvanın sorumluluğunu alabilecek yaşa geldim. Bu yüzden ailem de kedi sahiplenmeme izin verdi.

Yani diyorum ki biraz daha bekle kedi sahiplenmek için. Şimdilik sokaktaki hayvanlara yardım et. Kaplumbağa al, balık al :)