Kedim Taranmayı Sevmiyor

Minikaden

Kedimi her gün taramaya çalışıyorum. Ama sürekli kaçıyor. Ödül mamaları maltlar veriyorum tararken ama yine de çözüm bulamadım. Sizin farklı bir yönteminiz var mı ?

2 CEVAP

Catmom777

Zorla taramak kesinlikle ters etki yapiyor bence 1 hafta ara ver sonrasinda taragi önce koklat tanisin belki taragin içine kedi otu sıkıştırabilirsin hatta.. Ayrica tararken bastirma Okşarmış gibi tara Çok fark var kedilerin cildi farkli acitiyor bile olabilir HATTA taragini degistirip dediklerimi bi dene bi sey kaybetmezsin

Fistikpasa

Valla benimki bayılıyor taranmaya. Tarağım iki taraflı biri dikenli biri fırçalı önce fırça tarafıyla masaj etkisi yapıyorum hemen uzanıyor bi hoşuna gidiyor öyle. Belki de kedinizin peşinden tarakla koşmaktansa uzandığı rahat olduğu zaman taramayı denemelisiniz