Çip Elle Hissedilir Mi

Dilakeee

Kedime çip takıldı severken elime sert bir şey geldi çip böyle hissedilir mi

4 CEVAP

Istina

sanmıyorum mercimek tanesinden az kucuk biseymis o ama.. bende merakettim hissedilirmiki? biz hissetmedik ama..

KimJeongguk

Hisseden de oluyormuş hissetmeyende. Biz hissetmedik hiç ama hissedenler varmış.

Dilakeee

Kuduz aşısından dolayı şişlik olabilir mi acaba çip değil de hiç başımıza gelmedi ama oluyormuş sanırım kuduzda

KimJeongguk

Kuduz aşısıyla ilgili en ufak fikrim yok maalesef biz hiç yaşamadık. Ama bu aralar karşıma çıkmıyor değil kuduz aşısı sonrası şişlikler. Şişlik oluyor diyenler var ben pek bilmiyorum ama.