Agzinin Kenarindan Salya Gibi Degisik Bi Sivi Akiyor

Rmysaerel

Arkadaslar merhaba kedimin agzinin kenarindan degisik salya gibi bi sivi akiyor 1 haftadir ailemin yanindayiz ve 2 gun ben yoktum 2 gun once yoktu hatta aksam da yoktu simdi farkettim 2 gunde kilo da vermis sizce ne olabilir yarin aksam yola cikicaz cok ciddi bisey olabilir mi:((

2 CEVAP

Zeynep789

Bence bi veterinere götürmekte fayda var

nhazalsahin

Merhabalar kedinizin salya akıtma şikayeti geçti mi acaba ne yaptınız aynı şikayetler benim kedimde de başladı bugün veterinere götürdüm ama ciddi bir şey görünmüyor dedi