Sanabelle Kedi Mamasına Geçiş

hazalaydin

Sanabelle e geçmeyi düşünüyorum ama kısır kedi için sadece tavuklu olduğunu gördüm. Tahılsiz olanları kullanabilir miyim diğer çeşitlerinde? Ya da üst düzey başka mama önerileriniz var mıdır? Acana dan sanabelle mamaya geçmek nasıl olur?
Mera ve bozita ya baktım fakat icin de mısır gluteni olduğu gördüm onları eledim malesef.
Sanabelle mama için sert diyorlar koku yaptı diyorlar kafam çok karıştı:D

7 CEVAP

Willy-Wonka

Kedim yaklaşık 9 aydır kısır ve sanabelle tüketiyor. Şu ana kadar hiç burun kıvırdığını görmedim hep çok iştahlı yiyor seviyor. Bence içeriği ve taze et oranı da güzel 👍🏻

Superisi814

Sanabelle bizimkilere tam bir işkence oldu.Cok şaşırdım.Biri zaten öldür Allah yemedi, diğerleri yedi ama aman Tanrım o ne kokudur..Alabalikli idi bu arada ..İnşallah sizinkine yarar

hazalaydin

Cevabınız için teşekkür ederim. Hangi çeşitlerini denediniz acaba? Sadece kısır olanı mi yoksa tahılsiz yetişkin olanları kullanabiliyor muyuz

muratt_dgn

Üst segment mamalardan önerebileceklerim, Hills,Advance,ND veterinerim bunları önermişti ben Hills kullanıyorum

Anonymus985465

Kedilerim sanabelle üriner mamayı iştahla yiyorlar.
Bozita Diet'ı Sanabelle kadar sevmediler.

Anonymus985465

Bizita Diet mısır gluteni içermiyor ve ev kedileri için uygun

Anonymus985465

İlkönce tester alabilirsiniz