Köpeğimi Sahiplendiremiyorum.

petdostu1

Merhaba
kısırlaştırması yapılmış, 2 yaşında, beyaz labradorumuzu başka hayvanlarımız da olduğu ve yeterince vakit ayıramadığımız için sahiplendirmek istiyoruz ama bir türlü olmadı sahiplendirme işlemi yapanlar nasıl başarıyor, nerelerden paylaşım yapıyorsunuz. Ne para ne mama istiyorum ama insanlar her şeyi tam olsun istiyor birisi yanında taşıma çantası falan da vermemi istedi, bu tarz bir kaç kişiye de güvenip veremedim mama fiyatları vs. ortada tasmanın lafını yapan bunları nasıl karşılayacak.
Evcil hayvanını sahiplendirebilenler yardımcı olursa sevinirim.

2 CEVAP

elifvelokum

Çevrenizdeki veterinerlerle konuşmayı denediniz mi? Geçen hafta bizzat şahit oldum, evli bir çift köpek sahiplenmek için geldiler veteriner hekim de onlara fotoğraf gösterip bir telefon numarası verdi sahibine ulaşabilmeleri için. Belki çevrenizde bununla ilgilenen veterinerler vardır.

petdostu1

Denedim ama ondan da sonuç alamadım. Veteriner de interneti önderdi.