Kedimin İdrar Yolu Enfeksiyonu Var Lütfen Detayı Okuyup Bana Yardımcı Olurmusunuz ?

glsmclk

Merhaba arkadaşlar bi konuda sizden yardım istiyorum kedimin idrar yolu enfeksiyonu var ve biz ilaç tedavisi ile atlattik yani daha onceden cisini damla damla yapiyordu şuan duzeltti fakat çok sıklıkla yapıyor veterinerimiz bize tekrardan toz bi ilaç verdi ve şuan aynı şekilde çok sıklıkla yapıyor ve onceden kumuna giden kedi toz ilaci 2 gundur veriyoruz eve yapmaya basladi sanki çişini yaparken acı çekiyor bide bu sabah diş te düşürdü ne yapıcamı bilmiyorum ilaci kullanmaya devam etmelimiyim ki artık başladıkta lütfen yardımcı olun bana

3 CEVAP

Feronia

İlacın adı ne?

ilknrdaisy

Bizde idrar yollarından rahatsız eğer veterineriniz mutlak bir taşın olup olmadığından emin değilse sadece enfeksiyon üzerine yogunlastisa ilaç taşın idrar yoluna düşmesini sağlamıştır. Aynı şeyi yaşadık. Veterinerinizi arayıp durumu sorun ilaçtan sonra böyle böyle oldu diye. Ona göre zaten ilacı kesin diyecektir

ilknrdaisy

Ve böyle bir durumla karşılaştığında evde şuanlik ilacı bırakarak çözüm bulamazsınız,tekrar veterinere gitseniz iyi olur böbrekleri dolu mu çişi çok var mı diye kontrol ederler.