Köpeklerde Besin Düzeni Nasıl Olmalıdır

dogalkanki

bir american coocer beslemek istiyorum.Ama nasıl beslenmesi gerektiğini bimiyorum...

1 CEVAP

İnternetten araştır mamasını 3 öğün ver sabah,öğle,akşam vet.size genel olarak tablo verecektir zaten :) genel olarak yapman gerek fazla bir şey yok tuvalet eğitimini ver yemeğini suyunu ver eğit çok fazla birşey kalmayacak 3-4 ayda bir yıka gözlerini losyon ile sil kulaklarını da öyle dişlerini onlara özel diş macunu ile fırçala,tüylerini tara pek bir şey kalmayacak