Kedimin Başında Kırmızılık

Hayvanasigi0

Kedimin bugün sabah başında böyle kırmızı bişey gördüm yara gibi kantaron yağı sürdük biraz ama geçmedi ne olabilir bu

2 CEVAP

Sezgek

Kedinizde büyük ihtimal Gıda alerjisi var kaşıyarak kendi kanatmış hangi aroma kullanıyorsunuz tavuk mu eğer tavuklu ise balıklıya geçmenizi öneririm acilen eğer haşlayıp tavuk falan veriyorsanız yumurta veriyorsanız onları kesin yara olan bölgeyi günde iki defa cristalin ile silin ama alerjide en önemli şey doğru mamayı bulabilmek tahıllı mamalarda alerjiye neden oluyor biraz deneme yanılma işi

Mina53

Mantar olma ihtimali var en iyisi veterinere götürün