Kedim Sanırım Mantar Oldu Ne Yapmalıyız Arkadaşlar Yardımm

Hayvanasigi0

Kedilerde mantar tedavisi nasıl olurr

7 CEVAP

Catmom777

Veterinere falan gerek yok kardesim simdi sana 500tl verdirecek ben sana yaziyim elma sirkesiyle zeytin yagini karistir sur mantar olan yere 1 haftada geçer

Anonymus985465

İlkönce mantara özel aşı yaptırmalısınız. Veteriner deriyi muayene ettikten sonra uygun yöntemi uygular

Mmtklndr

Veterinere götürmediyseniz acele edin çünkü mantar bütün vücuduna yayılıyor kedimi sahiplendiğimde patisinde nokta kadar döküntü vardı çalıştığım yerden izin alıp yavrucağı veterinere götürmem bir haftayı buldu. Kedim sürekli orayı yaladığı için bir hafta içinde patisinin üstüne yayıldı. Tedavisi uğraştırıcı oldu bizimkinin bir buçuk ay sürdü iyileşmesi boyunluk taktılar onada çok sinir oldu kafasını sürekli bir yerlere sıkıştırıyordu çıkarmak için
Veteriner bana sizin yara küçük çabuk iyileşir sprey verelim evde siz onu sıkın demişti iki kutu sprey bitirdik.

Mmtklndr

Veterinere götürmediyseniz acele edin çünkü mantar bütün vücuduna yayılıyor kedimi sahiplendiğimde patisinde nokta kadar döküntü vardı çalıştığım yerden izin alıp yavrucağı veterinere götürmem bir haftayı buldu. Kedim sürekli orayı yaladığı için bir hafta içinde patisinin üstüne yayıldı. Tedavisi uğraştırıcı oldu bizimkinin bir buçuk ay sürdü iyileşmesi boyunluk taktılar onada çok sinir oldu kafasını sürekli bir yerlere sıkıştırıyordu çıkarmak için
Veteriner bana sizin yara küçük çabuk iyileşir sprey verelim evde siz onu sıkın demişti iki kutu sprey bitirdik.

erhan354

merhaba, öncelikle eğer yaptırmadıysanız veterinerinize gidip mantar aşısı yaptırmalısınız, daha sonra gittiğinizde veterinerinizden ecosin tablet isteyin . onu size nasıl kullanacağınızı veteriner hekiminiz anlatır olur da anlatmazsa buraya yazın ben yardımcı olabilirim. ama bir an önce acele etmelisiniz mantar tedavisi sıkıntılı bir süreç gitgide kedinin her yerine yayılıyor acele etmenizi öneririm

GeceFanzini

Acilen veterinere götürün, hızlı yayılıyor. Erhan arkadaşın da dediği gibi ecosin tablet de isteyebilirsiniz. Ben kedimde uyguladım ve faydasını gördüm. Youtube'da kullanımı hakkında detaylı videolar mevcut.

Catmom777

Veterinere falan gerek yok kardesim simdi sana 500tl verdirecek ben sana yaziyim elma sirkesiyle zeytin yagini karistir sur mantar olan yere 1 haftada geçer