Çakma Nd Mama

Egos26

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce *** alomamaistanbul saticisindan nd somonlu 10kg kısırlaştırılmış kedi maması aldım fakat ürünün orjinalligi konusunda şüpheleniyorum internetteki nd mama taneciklerine baktığımda üçgen formundalar fakat kendi mamamda üçgen şeklini göremedim farmina türkiye ye mail attığimda ise ürünün lot numarasının sistemlerinde olduğunu ve son kullanma tarihinin eşleştiğini söylediler sizce orjinal olmayan bir mamayı nasıl anlayabilirim vereceğiniz cevaplar için tesekkur ederim

10 CEVAP

Siyamask

Firmayla iletişime geçip lot numarasını teğet ettirirsiniz ki bunu da yapmış, onayı almışsınız. Daha ne yapılabilir ki?

Egos26

Forumda nd mamaların tanelerine baktım mamanin şekli üçgen şeklinde fakat benim elimdeki mama üçgen formunda değil

dilanbulent

E firma zaten doğrulamış neyi soruyorsunuz hala anlamadım

dilanbulent

Ayrıca ND markasının tüm mamaları aynı taneciğe sahip değiller. Bazıları üçgen, bazıları yuvarlak.

Catmom777

Tarihine baktirin

Anonymus985465

2,5 sene öncesine kadar kedilerime ağırlıklı olarak ND yediriyordum. Ancak mamadaki bozukluk o kadar barizdiki bırakmak zorunda kaldım.
Size tavsiyem yurtdışındaki üretici firmaya hem tanelerin hem de lot numarası görünür şekilde ambalajın fotoğrafını göndermeniz ve bu ürünün kendilerine ait olup olmadığını sormanız.

KimJeongguk

Ben n&d mamanın tamelerinin yuvarlak olduğunu biliyorum. Bence sizinki orjinal.

cat_expert

Firma doğrulama yapmış zaten korkulacak bir şey yok.

Satın aldığınız yer de güvenilir firmalardan biri.

Bu tür fabrikasyon ürünlerde üretim partisine göre bazen farklılıklar olabiliyor.

Egos26

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar

ben türkiye farmina’ya hiç güvenmiyorum yurtdışından kontrol isteyin ve sahte çıkarsa şikayet edin mutlaka. emin olana kadar da bence o mamayı vermeyin 🙏🏻 geçmiş olsun.