Kablolar!

Reyyanhan

Kedilerinizden kabloları nasıl koruyorsunuz ? Evde kablo kalmadı sağlam .

10 CEVAP

Heiter

Kabloyu koruyamıyoruz malesef ama kediyi kablodan korumak için (çünkü Allah korusun, akıma kapılabilir) oynadıklarını gördüğümüzde sesli bir şekilde uyarıyoruz biz. Bunu sürekli tekrar ettiğimiz için bir süre sonra bıraktılar zaten. Arada bir-iki defa "şşşt" yapmamız gerekmiyor değil ama :)
Özetle, kabloları gözden çıkarın siz :D

akitalove

Reyyan ablacim kedi uzaklastirici sprey veya limon portakal gibi seyler denesen ?

Feronia

Kedide böyle bir sorunum olmadı ama tavşan fena. :/ kabloları halının altından geçirebilirsin

Reyyanhan

Kablolar umrumda değil . Görmezsem ve farklı sonuçlar olursa diye endişe ediyorum

Heiter

Haklısınız ama dediğim gibi öyle sprey mprey gerçekçi değil. En kötü ihtimalle kablo düzenleyici aparatlar veya TV üniteleri oluyor. Yani kabloyu gizlemek için ekipman almanız lazım.

Elifinkedileri

Ben banti tersten sararak kurtardim ne denediysem özellikle sarj kablosu kemirdi :( banti sardim yeltendikce yapisti bir sure sonra birakti simdi hic yapmiyor bide oyle deneyebilirsiniz

Reyyanhan

Sağol elifinkedileri:) deneyeceğim

Uzaklaştırıcı spreyler satılıyor onlardan alabilirsiniz

Reyyanhan

Tv nin arkasında ki kabloyu nasıl kapatayım . Çamaşır makinesini n vs. :/

Reyyanhan

Cansu ise yaramıyor .