Köpeğimin Sorunu Yardımm

Köpeğim en yakın dostlarıyla bıle yemeğini paylaşmıyor hatta köpeğe saldırıyor yavru bır kopek daha almayı düşünüyorum acaba onada aynı muameleyi yaparmı sorun olur mu

15 CEVAP

zeynepgurgen

La havle

Friolero

  • la havle

  • o ne

Djksjssj dünyanın en komik diyaloglarından biri ahsjsj

Feronia

Son dört cevapta koptum :D :D

akitalove

Zeynep :D :D :D gercekten gülmekten öldüm.bu cevabina

zeynepgurgen

Ama ne yapayım :D

anfrenee

:D daha napxaksiniz öldürdünüz gülmekten :D

zeynepgurgen

Bence de gülün. Zira ciddiye alınacak gibi değil. :D

anfrenee

Zeynep hanım sesli kahkaha attimyaa:-):D

zeynepgurgen

Sizin köpeğinizin zaten 3 ay önce yavruları olmamış mıydı? Neden yavru köpek almayı düşünüyorsunuz?

Reyyanhan

Bizdede o savaş var . Ayrı ayrı kaplarda paylaşmamak söz konusu olamaz diye dusunuyorum

Arkadaşın köpeğe az kuru mama koyayım diyorum ayrı yerlerde hemen saldırıyor

Belki küçük olduğundan anlaşır arkadaş olurlar sorun olmaz diye düşünüyorum ama bu eskiden kardeşiylede çok fena kavga etti öldüresiye

Yardım

Dağıttım

O ne