Kedim Kaçtı

Elfffff

Kedimin yarın kısırlaştırma ameliyatı vardı bugün kaçmış çok üzgünüm ne yapacağımı bilemiyorum.Lütfen fikir verin etrafta nerelere saklanmış olabilir?

6 CEVAP

KedimVar

Kedim kaybolduğunda evin yakınlarında aramıştım çünkü uzağa gidebileceğini düşünmemiştim. Tahmin ettiğimden çok daha uzakta bulundu kedim. Lütfen buraya saklanmaz ya da buraya gitmez dediğiniz yerlere de bakın. Çünkü hiç tahmin edemeyeceğiniz yerlerden çıkabiliyorlar. Mamasını sallayın, ismini bağırın. Umarım bir an önce bulursunuz. :(

Araba altlarına bak mesela

dollfacepersian

Benim de oğlum kaybolmuştu çok şükür bulduk. O sırada şu yazının bana faydası olmuştu. Umarım size de faydası olur.
https://kedilibirhayat.com/2015/10/24/kedim-kayboldu-ne-yapmaliyim-ne-yapmamaliyim/
Umarım kedinizi çabucak bulursunuz:(

Nerede kaçtı

Ssenaa51

Kediniz ne zamandır sizinle ?

Elfffff

Evin balkonundan atlamış 5 aydır benimle