Kedim Zayıf Mı Mama Değiştirmeli Miyim?

aliseyran

Arkadaşlar öncelikle kedim 1.5 yaşında ve kısır değil. Uzun süredir N&D Tahılsız Tavuklu ve Narlı yavru kedi maması kullanıyoruz.
Mamadan sağlık açısından çok memnunum ama kedim zayıf mı gözüküyor bilemiyorum sanki biraz daha kilo alması gerek gibi.
Aşağıda bir kaç fotoğrafını bırakıcam arkadaşlarımın kedileri ele avuca geliyor benim kedim kas yığını gibi sanki yorumlarınıza göre mama değiştirebilirim..

2 CEVAP

mrssekola

Kaç kilo kediniz?

Sezgek

Hayır tam ideal formda kediniz zaten kedilerde fazla kilo iyi değildir keşke bende kızıma kilo verdirebilsem ama kuzuma yarayan mama tahıllı olduğu için tombik tombik dolaşıyor kuzum 🥲 ayrıca da kısr değil demişsiniz zaten o yüzden hiç kilo aldırmaya çakışmayın kısırlaşınca kilo almaya meyilli oluyorlar zaten