Büyük Boy (Kg) Yavru Köpek Maması Önerisi Olan ????

frankpug

Fiyat ve süre orantısı baz alınırsa sevinirim
Brit care uygun icerigi iyi gibi ama glukozemin seviyesi dusuk sanirsam?

6 CEVAP

Feronia

Acana Classics Classic Red (düşük tahıllı-all life stages)
Uygun fiyatlı, sağlıklı ve uzun süre gidiyor.

Reyyanhan

Acana puppy Junior iyi bence . Bi bak istersen .

Reyyanhan

11 ve 17 kilosu var

frankpug

Arastirdim gördüm ilk 2 kglik geldi önüme yok sandım ;) sonradan gördüm

frankpug

Kg olarak yani 10 kg ve üzeri olarak acana puppy 2 kg var ustu yok

NazGok

Brit care de glukozamin miktarı 400 mg civarı fakat Brit fresh alırsanız 1700 lerde bu oran büyük köpekler için kesinlikle bunu tavsiye ederim belçika kurdum için kullanıyorum. Bu arada royal canin, hills proplan bunlar yalan ve içerikleri leş. Ayrıntılı bilgi için https://www.allaboutdogfood.co.uk/ bakarsanız karşılaştırma yapabilirsiniz.