Mama Geçişi Nasıl Olmalı

Simgecetin07

Arkadaşlar Kedime purina one kullanıyordum proplan aldım aniden geçince ishal oluyor.karıştırıp mı vermem gerekiyor ilk günlerde

1 CEVAP

salihaondag8

Mama geçişini ne kadar uzun tutarsanız o kadar sıkıntı yaşamazsınız ilk gün çoğunluk eski mama yeni mama biraz az ikinci gün yine aynı üçüncü gün ise eski mama az yeni mama biraz daha fazla ve böylelikle hergun eskiyi azaltıp yeniyi cogaltirsaniz vücudu yeni mamaya tamamen alisacak ve sıkıntı yasmayacaksiniz ve kedinizde sıkıntısız severek yeni mamaya alışacak inşallah umarım ama mutlaka geçişleri dikkatli yapın değilse çok sıkıntı yaşamamamak adına