Kedinin Özellikle El Ve Kol Bölgeme Gördükçe Tetiklenmesi Ve Saldırması

kaanduran

Merhaba

Kız arkadaşımın kedisi ile yaklaşık olarak üç haftadır tanışıyoruz. Haftada 2-3 gün kadar beni görüyor. Kendisi küçüklükten sahiplenişmiş ve genelde sosyalleştiği kimse yok. Kız arkadaşımdan başka saldırmadan rahatsız olmadan sevdirdiği kimse yok. Normalde yaklaştığımda direk tıslayıp tırmalarken son iki gündür kendisi kucağıma gelip yatıyor. Fakat sevmek istediğimde veya elimi hareket ettirdiğimde tıslıyor, tırmalıyor, ağzını geçiriyor. El ve koluma olan bu aşırı rahatsızlığını nasıl giderebilirim acaba? Teşekkür ederim.

1 CEVAP

KedicikUzum

Eline ve koluna her nereni isiriyorsa bol limon sık koklayıp bırakıyorlar veya Max birkaç kere yapıp pişman oluyorlar. Ama ben yavru kedimde denemiştim çok ısırma alışkanlığı olduğu için. Yetiskinligini göremedim öldü maalesef. Yetişkinde işe yarar mi bilmem ama denemeye değer