Gimcat Ut Balance Paste

Gimlihanim

Merhaba. Kedim kısır. Kısırlaştırılalı 1 yıl 1 ay kadar oldu. Herhangi bir idrar yolu problemi yok. Ancak kedilerde çok fazla bu sorunla karşılaşıldığı için ben de önlemek amacıyla acaba haftada 1 kez nohut tanesi kadar gimcat ut balance paste versem sorun olur mu? Veterinerimize sorduğumda herhangi bir problem olmadan önermiyoruz cevabı aldım. Ama burada bazı arkadaşların önlem amacıyla az miktarda verdiklerini görmüştüm 🤷🏻‍♀️
Biraz kafam karışık açıkçası. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

6 CEVAP

Gimlihanim

Bu arada kedim dişi ve 2 yaşında

amillaaa

https://vetriline.com.tr/product/vetriline-urinary-paste
Ben bunu kullanıyorum. Almadan önce veterinerime sormuştum, önlem amaçlı kullanılabilir demişti. İçinde malt ekstrası olduğu için normal malt işlevi de görüyor.

Gimlihanim

@amillaaa klinik ürünü mü acaba? Nasıl temin edebilirim?

amillaaa

Evet klinik ürünü, ben gittiğim klinikten alıştım :( Sizinkinde yok mu?

Gimlihanim

Malesef bu markadan hiç görmedim. Ama bi bakacağım çevremdeki kliniklere. Çok teşekkürler 🙏🏻😊

Palyaco

Bio.petaktive urinary tablet