Omega 3 Ve 6 Somon Balık Yağını Yavru Köpeğin Ayak Ve Bacak Kısmına Sürsem Gelisirmi Kemik Güçlenmes

Tarzanxx13

Balık yağı ayaklarına sürsem yavru köpeğin guclenirmi faydası olurmu boy uzamasina

5 CEVAP

Suraemir

İlikli kemik verilecekse 12 saat kaynatılmalı en kısık ateşte üzeri kapalı olarak kolejen o şekilde başlıyor, küçük bebeğim var oradan biliyorum ek gıda dönemi çok yaptım suyu daha yoğun pelte gibi oluyor zaten böylelikle

Balimlilac

tabiki hayır. içeriden alması gerekiyor, o yüzden içirmelisiniz.

Anonymus985465

Yürümekte zorlanan bir sokak köpeğine bir kaç ay paça ve ilikli kemik kaynatıp kuru maması ile yedirdim.
Koşmaya başladı.
Ancak 4;2/2 saat kaynatılmalı

Anonymus985465

Dörtbuçuk saat

Catmom777

hayır