Köpeğim Çiko En Yüksek Beğeniye Sahip Olmasına Rağmen Neden 1.Olmadı?

Tugbabilginer

Köpeğim çiko en yüksek beğeniye sahip olmasına rağmen neden 1.olmadı?

22 CEVAP

KedimVar

Evet biliyorum sahte olduğunu. Ve evet biliyorum site maalesef hiçbir şey yapmıyor. :((

Tugbabilginer

Sabah mail attım hala bi cevap yok...

ayseeny

Ben artık katılmıyorum yarışmalara benimde kedimin beğenileri kendi kendisine silinmişti. Adil değil seçim.. kendi kendime istediğim zaman hayvanımın fotosunu sizlerle paylaşmak için yüklüyorum o kadar..

ayseeny

Ben artık katılmıyorum yarışmalara benimde kedimin beğenileri kendi kendisine silinmişti. Adil değil seçim.. kendi kendime istediğim zaman hayvanımın fotosunu sizlerle paylaşmak için yüklüyorum o kadar..

Tugbabilginer

Müşteri hizmetlerine burdan ulaşabildim mail atmam gerektiği söylendi attım fakat bi yanıt gelmedi

NehirC

Bence uğraşmaya değmez. Muhtemelen geri dönüş de yapmayacaklardır zaten.

Tugbabilginer

İnanın ödül hiç önemli değil sadece böyle bi sitede başkalarından da duydugum kadarıyla bu kadar haksızlık yapılması üzücü tepki gösterilmediginde haksızlıklar devam edecektir