Köpeğim Çiko En Yüksek Beğeniye Sahip Olmasına Rağmen Neden 1.Olmadı?

Tugbabilginer

Köpeğim çiko en yüksek beğeniye sahip olmasına rağmen neden 1.olmadı?

22 CEVAP

deniz_berkan

bu sıkıntı banada oldu zamanında benim gene beğenilerim silindi durup dururken 1.sıradaydken düşürdüler altlara .. bu soruyu buraya sordum sorumu sildiler uğraşmadım birdaha sahte profilli fotograflar seçiliyor anlamıyorum.

KedimVar

Hemen neden birinci olmadığını söyleyeyim. Çünkü köpeğinizin fotoğrafını kedinizin bölümüne koymuşsunuz. Yani kedi kategorisinde. Köpeğinizin aslında köpeklerle değil kedilerle yarışıyordu yani. Onun beğenisinden daha yüksek bir beğeniye sahip kedi olduğu için birinci olamadınız. Köpeğinizin fotoğrafını kedinizin bölümüne değil, "pet ekle"ye basarak köpeğinizi eklemeli ve fotoğrafı köpeğinizin bölümüne koymalısınız. Ben köpeğinizin fotoğrafını kedinizin bölümüne koyduğunuzu gördüğümde bu yüzden birinci olamayacağınızı anlamıştım zaten ama iş işten geçmişti. Söyleseydim de bir şey değişmezdi yani. İyi günler.

zuhall

evet hatirliyorum agzinda emzik olan tatlis bir fotografti.
ilginc yani ben de anlamadim.
suan 1.gozuken kopek resmi de calinti zaten..

eltarcin

O yorumu ben yazmıştım. Hakikaten gıcık oluyorum. Sanki kendi peti. Anca milletin hakkına giriyorlar. Zaten diğer eklediği pette "ponçik 450tl" isme bakın ya... Bir de açıklamaya yazmış hediye geldi, bakamadım satıyorum. Bir daha ki seneye yine alıcam. Böyle insanlar bir can dostu edinmemeli!

Tugbabilginer

http://psnews.jp/dog/p/33944/
Sizin Linda buradaki (2.resim) köpeğe ne kadar da benziyor...
Yukarıdaki yorumda yazıldığı gibi.

BRCGK

geçen haftada kedinizmi 1. olmuştu sanki kedinizi hatırlıyorum ama yanlış hatırlıyo olabilirim. iki hafta üst üste aynı kişi birinci olamadığı için olmamış olabilir

zuhall

gecen hafta degildi sanirim o.
bence musteri hizmetleri ile iletisime gecebilirsiniz bu konuda.

Tugbabilginer

Evet arkadaşlar dediğiniz gibi sahte profilli fotoğraflar kazanıyor haftanın şampiyonu olan fotoğrafın yorumlarında bi arkadaşımız sahte olduğunu kanıtlamış zaten

Tugce16

Bu yapılan gerçekten haksızlık hemde hayvanlarımız üzerinden.. çok yazık böyle bir sitenin bunu yapmış olması.

zeynemila

Çok haklisiniz çalinti fotograflar heo kazaniyor zaten

Tugbabilginer

Evet çok haklısınız...bu siteden o kadar çok evsiz kedi sahiplendirdim ki yapılan su an yapılan haksızlık ve durumun düzeltilmesi için hiçbirşeyin yapilmaması çok üzücü

umut93

Aynen bende fark ettim onu bu hafta sizin birinci olmaniz gerekiyodu sampiyonluktan sonra arada 1 hafta bosluk vardi muhtemelen hata yapildi musteri hizmetleri ile iletisime gecin derim

Tugbabilginer

Gecen hafta değildi ondan önceki hafta kardeşimin kedisi 1.olmustu

Tugbabilginer

Müşteri hizmetleri yanıt vermiyor ne yazık ki

Tugbabilginer

Böyle bir durumdan haberim yoktu ilginiz için teşekkürler fakat suan 1. olan köpegin fotoğrafı çalıntı yorumlarına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız yani durumu düzeltmek sitenin elinde