Kedimin İrkini Bilmiyorum.

vxc

Kedimi sokaktan sahiplendim fakat hangi tur oldugunu bilmiyorum. Bir kac kisi russian white dedi fakat veteriner kirma oldugunu belirtti, sizin yorumunuz nedir?

4 CEVAP

simbakedi

russian white russian blue bu tarz kediler sokakta olmazlar hatta evlerde bile saf bir cins olarak olmazlar. veterinerlerin british dediği çoğu kedi de scottish straighttir, aynı şekilde insanların da british diye sattığı kediler de öyledir. saf bir cinsi türkiyede bulmak çok zor bilinçsiz çiftleştirmeden ötürü. aynı şekilde russian blue/white zart zurt, norveç orman kedisi gibi tarzı kedilerin de olması imkansıza yakındır.

Lorelei94

Benim kedim de ayni boyle annesi russian blue babasi ankara kedisi. Bence de russian white

KimJeongguk

Ankara kırması büyük ihtimalle Russian White'a benzemiyor Russian White'ların kulakları kocaman oluyor.

vxc

anladim, yorumlariniz icin cok tesekkurler 🙂