N&D Mama Yüksek Protein

erhan354

Arkadaşlar merhaba, bütçemi zorladığı için acana'dan nd'ye geçmek istiyorum. Kafamı karıştıran sadece 1 konu var. N&D tavuklu ve narlı kısırlaştırılmış kedi maması kullanacağım 2 kedim var ikisi de kısır. Mamanın içeriği çok güzel ancak protein oranı %46. Sizce bu oran yüksek mi , kullanıp da herhangi bir sorun yaşayan var mı aranızda ? bilgili olanlar cevaplarsa çok sevinirim, teşekkürler.

9 CEVAP

amillaaa

Ben yaşadım açıkçası. Mamadan kaynaklı olup olmadığından %100 emin değilim ancak eski mamaya dönüş yaptıktan sonra sorunumuz düzeldi.
Kedimi sahiplendiğimden beri yani neredeyse 2 yıldır N&D düşük tahıllı mama kullanıyorum. Arada başka mamalar da denedim ama hiçbirinden N&D kadar memnun kalmadım. Bir ara N&D tahılsız seriye geçeyim dedim ancak o mamayı tüketirken kedim durmadan kaşınmaya ve kaşınmaktan kendisini yaralamaya başladı. N&D düşük tahıllı mamaya dönüş yapınca bu sorunu geçti. Zaten düşük tahıllı serideki protein oranı da %38 sadece. Bu konuda bir endişeniz varsa düşük tahıllı serisini düşünebilirsiniz belki, ben çok memnunum ^_^

Aysh

Kedilerinz kaç kg ve hareketlimi ?

Palyaco

Nd tahilli tavsiyemdir ata tohumlu

Aysh

Eğer kediniz 4.5 kg uzerı ve hareketsızse ata tahıl eğer altında ve hareketliyse tahılsız kullanmalısınz

n&d den ben hiç memnun kalmadım ayrıca pitasada çok sahtesi var. tavsiyem hills mama kullanın. acana ile fiyat farkı yok sanırım

Aysh

Hilss mamanınmı acanayla fiyat farkı yok

Catmom777

reflex al

Catmom777

royal cannin de al