Hediye Gönderilen Ödül Mamasının Son Kullanma Tarihine 1 Ay Var Normal Birsey Mi ???

frankpug

Petlebi tarafindan gonderilen stick cubuk odul mamasi son kullanma tarihine 1 ay kala kalan bir urun gonderdiler mail attim kendilerine cevap vermediler ne yapmaliyim???

14 CEVAP

ursaminor

Son kullanma tarihi yaklaşan veya çok fazla satılmayıp stok fazlası yapan ürünlerin hediye olarak gönderilmesi ya da yüksek oranlı indirimle satılması genel bir mağazacılık prensibidir. Yani normaldir.
Üstelik sizin durumunuzda daha 1 ay var ve kullanımı kısa ömürlü bir ürün elinizdeki (paket açılınca anlayacaksınız ne demek istediğimi :D).
Yani çok fazla dert etmeden köpeğinizin o kalpli burnuşuna koklatıp yedirin derim :)

Feronia

Bitirmesi iki gün sürmez, o kadar kafaya takılacak bir durum değil.

martha

iyi de hediye sonuçta bedavadan gönderilmiş bir şey. bir ay da az bir süre değil. napsınlar bir ay kala ürünleri çöpe mi atsınlar. ben problem göremedim bu kadar şikayet edinecek

frankpug

Ben sadece sordum
Kotu birsey demedim sadece yakin zamanda olmasi dusundurdu paylasmak istedim

SelinTuksal

Ama doğru, bu petlebinin seçkin bi alışveriş sitesi olmadının önüne geçer.

Reyyanhan

Sonucta hediye ve skt zamanı var. Neden memnun olmayasınız ki bu durumdan ? Ödül çubuğu yani 2 günde bitiyo. Aylarca saklama planınız mi vardı ?

ursaminor

@kwj
Ben de bir keresinde çoook ucuza Orijen bulup hemen almıştım mal gibi hem de petshoptan :D
Ama şeytan da dürtmedi değil yani, Orijen'i %75 indirimle filan almak. Sonradan eve geldiğimde tamamen tesadüfi olarak gözüme çarptı, sürenin dolmasına 3 gün kalmış :/
Tabi her zamanki gibi bahçemizin kedileri nasiplenmişti :D

Kjw

@ursaminor Ben şuana kadar ne petshop ne veterinerden hiçbir şey almadım...Ucuz dedikleri şeyler bile kazık oluyor,hep netten alırım ilk defa böyle birşeyle karşılaştım...Ama her zaman yaptığım ilk şey tarihleri kontrol etmek...

Benimde elimde kalan Acana ve Orijen mamaları sokaktaki kediler yedi :) Hala tam olarak mamanın dokunduğundan emin olmasamda o şüphe yeter bana kullanmam bir daha...

martha

geçmemiş tarihi sonuçta bir ay var daha.

frankpug

Öyle de gönderilmesi yanlış değil mi peki memnuniyet açısından

izzy

Tarihi geçmemiş sonuçta yedirebilirsiniz yalnız benim hic dikkatimi cekmeyen bir husustu ne yazık ki !!!! Gözümü açmış oldunuz bundan sonra daha dikkatli olacam tşkler :)

SelinTuksal

Her sitenin bu konudaki standartı farklıdır.

Reyyanhan

Frankpug bişey demedik yahu tamam :)

Kjw

Sizin yine hediye mamanın tarihi yaklaşmış,bana satın aldığım yaş mamalarda,tarihi geçmiş ürün gönderildi...
Benim ilk yaptığım şey tarihe bakmak,iyiki bakmışım bakıyorum 2017 tarihli ürünü hangi akla hizmet göndermişler bilmiyorum...