Dişi Kedim 1 Gün Çiftleşti Yeterli Midir?

MSalihs

Ankara kedisi van kedisiyle çiftleştirmeye çalıştık çok korkuyordu ama kedi de biraz vahşiydi başka bi van kedisi bulduk onunla 1 gün boyunca beraber kaldı çiftleşti hala kızgınlığı geçmedi acaba hamile kalması için yeterli midir? Yavru kediler sevmek istiyorum.😅🤦‍♂️

12 CEVAP

simbakedi

kediniz kaç aylık? kendisi zaten yavruya benziyor. ayrıca çok istiyosanız çıkın sokaktan sevin ya da eve alın kedinize bunu yaşatmaya ne hakkınız var? 24 yaşına kadar 1 kere bile mi düşünmüyorsunuz acaba kedi çiftleştirmek zararlı mıdır araştıriyim bi diye.

cat_expert

İnşallah hamile kalmaz bu gece bunun için dua edeceğim.

simbakedi

doğalarına uygun yapmadığınızın farkında değil misiniz acaba? doğada eşini siz mi seçiyorsunuz ya da doğada kuru mamayla beslenip evde yan gelip yatıyor mu? doğaları doğaları derken bozduğunuz doğalarından hiç konuşmuyorsunuz ama. lütfen biraz araştırın buraya bu kadar soru sorabilme kabiliyeti olan biri bunu da araştırabilir. araştırmıyorsa art niyet ararım direkt yani cehalet inanilmaz

MasiMasal

Umarım hayvanı damızlık niyetine kullanıp yavruları satmazsınız. Bana hiç samimi gelmediniz.

Deniz1741

Gerçekten cehalet inanılmaz, biraz okuyun araştırın. Hala doğalarında var diyorsunuz. Sanki doğası kalmış.

Cennet29

Kedi bulmak çiftleştirmek için bir araya getirmek vs onlar için stresli bir süreç. Sizin kedinizin yada bulduğunuz kedinin aşısı tam mı sağlığı yerinde mi bunlar da önemli. Yeni doğacak sevimli yavrular sizi heyecanlandırıyor olabilir ama kedi bakımı günümüzde maddi olarak fazlasıyla zor sahiplendirirm deseniz yine düzgün bakacak insan bulmakta zor. ztn doğuracak kedinin de ömründen ömür gidiyor. Keşke kısırlaştırsaydınız kedinizde mutlu bir hayat yaşasa. Ha hiç biri umrumda değil kedim illede ille doğursun diyosanız veterinere sorun hamile kalmış mı kalmamış mı

Anonymus985465

Barınaklar, sokaklar sıcak bir yuva, sağlıklı yiyecek ve sevgi bekleyen yavru kaynıyor.
Herbiri diğerinden güzel ve sevimli.
Onlara yetişemediğim için uyku uyuyamıyorum.
Hadi hemen barınağa. yolda sağınıza solunuza bakın. Belki barınağa kadar yorulmayacaksınız.
Ayrıca bir odaya bir erkek bir dişi canı kapatnak demek, dişinin tecavüze uğraması demek. Biraz ahlak, biraz vicdan Allah'ım.

Fistikpasa

1 gün boyunca çiftleşmesi bence yeterli hamile kalabilmesi için ama tabii çiftleşmenin olduğundan eminseniz. Benim kedim 2 kere çiftleşti ve şuan yaklaşık 40 günlük hamile sağlıkla bebekleri bekliyoruz :) kedinizi bir iki gün gözlemleyin, eğer istemiyorsa kesinlikle daha fazla çiftleşmesine izin vermeyin. Hamile kaldıysa zaten kızgınlığı geçecektir, ilk günler belli olmaz hamile olduğu biz bile yeni anladık karnı yeni yeni şişmeye başladı. Ama ilk hamilelik belirtileri meme uçlarının belirginleşmesi ve kızgınlığının geçmesidir kesinlikte.. tabii bide normal yediğinin iki katı mama yemesi :)

Anonymus985465

Kendinize yapılmasını istemediğinizi diğer canlara da yapmayın, yaptırmayın.
Biraz akıl, biraz empati

MSalihs

Kedi1 buçuk yaşında
Çiftleşmek her canlının doğasında olan biley ne zararı olacak

Catmom777

sokaktaki yavruları da sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Ama sonuçta sizin seçiminiz. Hem kediniz yorulmaz extra stres olmaz

Catmom777

sokaktaki yavruları da sahiplenmeyi düşünebilirsiniz. Ama sonuçta sizin seçiminiz. Hem kediniz yorulmaz extra stres olmaz