Kedimi Kısırlaştırmasını İstiyorum Yalnız Ben Sokaktan Alıp Baktık Tam Olarak Gün Ve Ayını Bilemiyo

Benim sokak kedisi idi bizde aldık baktık artık hareketli ve evden kaçmaları başladığından bizde kısırlaştırmayı düşündük bu site ücretsiz diye üye oldum ne kadar doğru bilemiyorum bilgilendirseniz sevinirim hayırlı akşamlar

2 CEVAP

Veterinere götürmediniz mi ? aşılarını yaptırmadınız mı ? yaşını sormadınız mı ? ayrıca site ücretsiz derken neyi kastettiniz ?

goknur

Evet site ucretsiz.
Kedinizin kac aylik oldugunu mu bilmiyorsunuz ben soruyu anlayamadim? Eger oyleyse kedinizin fotografini cekebilirsiniz burdakilerde bir tahminde bulunabilirler sizin icin.