Soru Değil Tatlı Bir An Paylaşmak İstedim :)

ayseeny

Hatırlayanlar vardır illaki, bu yaz, sokak kedisi ile çiftleştiği için sahipleri tarafından dışarı atılmış can çekişir halde bulduğumuz british kımız momonun doğan 5 yavrusundan 2 si yaşamıştı. Onlarıda sahiplendirmiştik. Zaman zaman fotoğraflarını paylaşıyorlar bizimle. Bu güzelliklerin yaşamasına hatta doğabilmelerine vesile olduğumuz için çok mutluyuz. Anne ile beraber 3 güzel kedi.. 3 üde sağlıklı ve çok sevilerek bakıldıkları yuvalarında yaşıyorlar. Sizde elinizden geldiğince can lara dokunun, bu hissi huzuru yaşamak bambaşka inanın..

16 CEVAP

ayseeny

Benim kendi kedimde scottish ve kemikleri gayet sağlıklı her kedide yok lütfen biraz araştırın kedisi scottish olan insanlara bu psikolojik zulmü yapmaktan vazgeçin!