Minibüslere Kediler Taşıma Kabıyla Binilir Mi?

Bszcn

Kedimi veterinere götürmem gerekiyor. Arabam yok taksi de yok. Minibüslere taşıma kabına koyup bilebilir miyim? Bilgisi olan var mı? Ya da daha önce binen?

10 CEVAP

Anonymus985465

Evet.
Yeni yasayla şehirlerarası otobüs ile de yanınızda götürebilirsiniz

Laraxxx

Ben dolmuşa taşıma çantasında kedim ile bindim kimse de bir şey demedi.
Ama belediye otobüsünü bilmiyorum:)

Linahan

Her türlü toplu taşımaya binebilirsiniz. Kimse de bir şey diyemez rahat olun

GzdeAkbuz

Kedilerin çantayla seyahatine kimse karışamaz zaten bildiğim kadarıyla köpeklere ağızlık zorunlu hale gelmiş kediyi de köpek gibi tasmayla zaptedemeyiz çoğunlukla bazı taksi veya diğer araba türlerinin bazı şoförleri sorun yaratabiliyor insandan insana denk gelebilirsiniz sadece

aslihan_e

Hiç sorun yaşamadım, çok bindim. Otobüse de minibüse de.

Catmom777

evet

Koksal0

Binilip tabiki

Balimlilac

Otobüs,metro,minibüs herşeye binebilirsiniz sıkıntı olmaz.

Hiçbir sorun olmaz. Kimse de birşey diyemez ulaşım sonuçta

KedicikUzum

Binebilirsiniz