Beagle Köpegim Yardım

chesur1914

Köpegim 1 yaşında dişi. sahiplendim.Aşırı şekilde heyecanlı gel,git komutlarını cok rahat anlıyor.oturuda biliyor ama egitmek cok zor ödül mamasıyla egitmeye calısıyorum o kadar heyecanlanıyor ki napcam bilemiyorum.

4 CEVAP

chesur1914

bekle,çak,al,git,gel gibi komutları ögrettim ama haylaz cok yoruyor

Robin

https://www.petlebi.com/beagle/ozellikleri beagle köpekleri zor eğitilien köpekler sabırlı biçimde devam eğitmeye, heyecanlandığı zaman sakinleşmesini bekleyin sadece

pacmansoy

Beagle tazı cinsidir, koşmayı hem sever hem de çok ihtiyaç duyar. Bu yüzden eğitimden önce dışarda koşturmalısınız ki enerjisini komple size aktarmasın. Baya bi yorduktan sonra ilk önce "otur" ve "yat" komutuyla başlayın eğitiminize, bir de "bekle" komutunu bir an önce öğretin, enerji kontrolünde bu tarz komutlar çok işe yarıyor.

eren

sabırlı eğitim benim köpeğim de arada komutlrı unutuyor