Sahipleneceğim Kedi Kumunu Yemiş

Merhaba. 6 buçuk aylık dişi bir kedi sahipleneceğim. Aslında bugün alacaktım fakat Sahibi bugün beni arayıp kedinin kumunu yediğini söyledi ve veterinere götürdüğünde doktorun bir problem olmayacağını söylemiş. Ultrasonda da bakmışlar karnına bağırsaklarında biraz birikme olmuş dedi. Sizce gider mi içindeki kum ? Sizinde kedileriniz kumunu yedi mi ? Bu normal bişey mi ? Bu konu hakkında bilgisi olanlar cevap verirseniz çok sevinirim

4 CEVAP

nyancat

O kum gider mi bilmiyorum ama gitse bile bu alışkanlığından vazgeçmesi gerekir

Alışkanlığı nasıl giderilebilir acaba ?

nyancat

Onu hiç bilemiyorum işte hiç buna benzer bir durum yaşamadım kum tipi değiştirilebilir hatta marka koku değişirse de belki vazgeçer yemesinden vazgeçirelim derken kum alışkanlığına da zarar vermemek lazım belki böyle bir tecrübesi olan biri vardır

Haklısınız. Çok teşekkür ederim