Kedimin Kuyruğu

silakarbuzz

merhabalar kedimin gece mi yoksa sabah mı bilmiyorum kuyruğu kanamış baktığımda da ufak bir şişlik var ellettirmiyor kuyruğuna o yüzden detaylı bakamıyorum ne olabilir yardımcı olur musunuz lütfen 🙏🏼

5 CEVAP

silakarbuzz

Zeytinyağını yaraya sürsem iyi olur mu? yardımcı olur musunuz lütfen

Cennet29

Yaranın sebebini bilmeden rastgele bişey uygulamayın bence

silakarbuzz

Cennet29 ne yapabilirim peki?

silakarbuzz

Kedimin tırnakları uzun acaba kendini temizlerken tırnağı ile yırtmış olabilir mi diye düşündük ya da yine kendini temizlerken ısırmış falan olabilir diye düşündük başka bir şey düşünemiyoruz çünkü kendine zarar verebileceği kesici hiçbir şey yok etrafta zaten odasından çıkmıyor camın önünde oturuyor bütün gün

Anonymus985465

Yaraya batikon sürün.
Varsa günde beş altı kere chriystalin/dr. animalbile pansuman yapın.
Ancak yalamaması için yakalık takın