Çiş Eğitimi Veremiyorum

Basak33

Merhabalar 1.5 yaşında pekinez cinsi köpeğim var asla tuvalet eğitimi veremiyorum veterinerim kısırlaştır diyor dışarıda saatlerce kalıyoruz dışarıda çişini ve kakasını yapıyor ama eve gelince eve de yapıyor kısırlaştırmak gerçekten faydalı olur mu?

2 CEVAP

Sezgek

Köpeğiniz koku bırakıyor bunun çişe alakası yok dişi mi erkek mi yani eve koku bırakma ne zman başladı kırtlaştırdığınızda bırakacaktır ama bazı durumlarda özellikle uzun süredir koku bırakma davranışı görülüyorsa bunu akışkanlık haline getirip sürdürebiliyorlar bence çok olmadıysa hemen kısırlaştırın derim yoksa artarak devam eder bu koku bırakma olayu

Basak33

Köpeğim erkek biz hep çiş sandığımız için tam olarak bilemiyorum